• DSDASD

Жеџијанг Huahe производ копродукции, Ltd е на одделот за извоз на Жеџијанг Xinhang не'рѓосувачки челик копродукции, Ltd, Xinhang челик се наоѓа во број 69 Fangjiadai патот, Хајан економска развојна зона во Jiaxing град, провинција Жеџијанг, Кина. Тоа е околу една и пол час од Шангај Пудонг аеродром во нашата фабрика со автомобил. Xinhang зафаќа површина од 6000 квадратни метри, а годишното производство за лесна цевка е 10.000 тони. Xinhang челик е заверена од ABS TUV, Б.В., DNV / GL, KR, LR, ISO 9001and PED ... ..

сертификат

За безшевни челични цевки, Xinhang челик е professtional.Our фабриката, исто така, може да customized.Xinhang челик е заверена од ABS, Б.В., TUV, KR, LR, DNV / GL, PED и ISO 9001.

Гледај Повеќе