• DSDASD

Zhejiang Huahe Product Co, Ltd, është sektori i eksportit për Zhejiang Xinhang Stainless Steel Co, Ltd, çeliku Xinhang është e vendosur në nr 69 Fangjiadai Road, zona Haiyan zhvillimit ekonomik në qytetin Jiaxing, Zhejiang Province, China. Kjo është rreth një e gjysmë ore nga aeroporti Shanghai Pudong në fabrikën tonë me makinë. Xinhang mbulon një sipërfaqe prej 6000 metra katrore dhe prodhimin e saj vjetor për tub seamless është 10.000 ton. çeliku Xinhang është çertifikuar nga TUV ABS, BV, DNV / GL, KR, LR, ISO 9001and PED ... ..

certifikatë

Për tub çeliku seamless, Xinhang çeliku është fabrika professtional.Our gjithashtu mund customized.Xinhang çeliku ishte certifikuar nga ABS, BV, TUV, KR, LR, DNV / GL, PED dhe ISO 9001.

shiko më shumë